مجموعه 20cactus شما را به خرید بهترین محصولات کاکتوس و ساکولنت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید آنلاین کاکتوس آستریاس

آنچه در این مقاله می خوانید...

درباره کاکتوس آستریاس :آموزش نگهداری از کاکتوس آستریاس :آبیاری مناسب کاکتوس آستریاس :دما مناسب کاکتوس آستریاس :نور مناسب کاکتوس آستریاس :خاک مناسب کاکتوس آستریاس :تکثیر کاکتوس آستریاس :شرایط خرید کاکتوس آستریاس :
خرید آنلاین کاکتوس آستریاس

خرید آنلاین کاکتوس آستریاس یکی از باب میل ترین خرید های اینترنتی می باشد. زیرا کاکتوس آستریاس کاکتوسی بسیار زیبا می باشد و هر گلخانه داری برای خود این کاکتوس را تهیه می کند. آستریاس فروش بسیار خوبی در بازار ایران و کشورهای دیگر دارد. اگر می خواهید این کاکتوس را خریداری کنید با مشاور فروش ما تماس بگیرید و از نوع آستریاس و قیمت آن باخبر شوید.

خرید آنلاین کاکتوس آستریاس

درباره کاکتوس آستریاس :

شکل ظاهری این کاکتوس شبیه به ستاره سبز رنگ است. هر چه سن این کاکتوس بالا می رود ارتفاع آن نیز بیشتر می شود و رنگ آن به سمت خاکستری تغییر می کند.  در فصل تابستان گل هایی به رنگ زرد و قرمز می دهد. سن گلدهی این کاکتوس از 3 سالگی می باشد اما در بعضی گونه های پیوندی در سن 2 سالگی شروع به گلدهی می کند.

خرید آنلاین کاکتوس آستریاس

آموزش نگهداری از کاکتوس آستریاس :

آبیاری مناسب کاکتوس آستریاس :

هرگز بر روی آن آب اسپره نکنید زیرا باعث تغییر رنگ آن و موجب مشکلی دیگر می شود. آبیاری به طوری باشد که آب فقط بر روی خاک ریخته شود. زمانبندی  آبیاری این کاکتوس بسیار مهم است و باید دقت کامل در زمان آب دهی داشته باشید.

دما مناسب کاکتوس آستریاس :

دمای بالا صدمه ای به آن نمی زند. پایین ترین دمایی که می تواند تحمل کند 3- می باشد. دمای ایده آل برای این کاکتوس بین 20 تا 30 درجه سانتی گراد می باشد.

نور مناسب کاکتوس آستریاس :

به نور آفتاب علاقه دارد. در فصل بهار و تابستان بهتر است از آن در بیرون خانه نگهداری کنید. بر اثر تابیدن نور خورشید به صورت مستقیم رنگ ساقه آن تغییر می کند. از قرار دادن آن در فضای سایه خودداری کنید زیرا موجب پوسیدگی ساقه و آبکی شدن آن می شود.

خاک مناسب کاکتوس آستریاس :

خاک مناسب این کاکتوس شامل تو قسمت می باشد. یک قسمت خاک برگ پوسیده و یک قسمت ماسه سبک و در کنار این دو قسمت از مقدار کمی پودر استخوان و سنگریزه استفاده کنید.

تکثیر کاکتوس آستریاس :

تکثیر این کاکتوس از دو راه قابل انجام می باشد.

  1. قلمه زدن در تابستان
  2. کاشت بذر (بهترین زمان برای کاشت فصل بهار می باشد)
خرید آنلاین کاکتوس آستریاس

شرایط خرید کاکتوس آستریاس :

خرید آنلاین کاکتوس استریاس برای مشتریان بسیار به صرفه است. با مشاور فروش ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید سپس آن را سفارش دهید. همچنین می توانید این کار را از طریق کانال تلگرام ما انجام دهید. خرید شما در کم ترین زمان به دست شما خواهد رسید.

محمدحسین مفتاحی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه 20cactus شما را به خرید بهترین محصولات کاکتوس و ساکولنت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید