مجموعه 20cactus شما را به خرید بهترین محصولات کاکتوس و ساکولنت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده کاکتوس افوربیا

آنچه در این مقاله می خوانید...

درباره کاکتوس افوربیا :شرایط نگهداری از افوربیا :نور : آبیاری :خاک :دما : بیماری ها :فروش افوربیا :
خرید عمده کاکتوس افوربیا

خرید عمده کاکتوس افوربیا می تواند برای شما سود آور باشد زیرا این کاکتوس در دو رنگ سبز و قرمز بسیار مهبوب می باشد و در سرتاسر ایران طرفدار دارد. کسانی که مایل به خرید کاکتوس افوربیا هستند می توانند با مشاور فروش ما تماس بگیرند.

خرید عمده کاکتوس افوربیا

درباره کاکتوس افوربیا :

این گیاه بیشتر در ساوانا که منطقه ای خشک و کویری است دیده می شود. افوربیا تریگونا قرمز و سبز نیز در این گروه هستند. این دو به دلیل رشد و مقاومت در برابر شرایط نامساعد و به خاطر زیبا بودن ساقه ها و برگ ها ددر بین افوربیا ها محبوبیت دارند. ساقه این این گیاه دارای برگ های قرمز درخشان است. در فصل زمستان به دلیل سرما برگ های این گیاه می ریزند.

خرید عمده کاکتوس افوربیا

شرایط نگهداری از افوربیا :

نور :

افوربیا نیز همانند کاکتوس های دیگر مانند اپونتیا , نخل ماداگاسکار و اشک تمساح احتیاج به نور فراوان دارد. هر چقدر نور خورشید بیشتر به این کاکتوس بتابد بیشتر رشد خواهد کرد. در فصل تابستان از قرار دادن آن  در برابر نور مستقیم آفتاب خودداری کنید. به دلیل آن که بر روی ساقه این گیاه لکه های قهوه ای ظاهر می شود.

آبیاری :

این کاکتوس نیز همانند کاکتوس های دیگر در برابر بی آبی می تواند مقاومت کند. به دلیل آن که جزو کاکتوس های گوشتی می باشد. باید توجه کنید در بین هر آبیاری خاک کاملا خشک شده باشد سپس آبیاری کنید. آبیاری در زمستان باید کم تر از تابستان باشد. اگر به گیاه آب بیش از اندازه بدهید ریشه های آن پوسیده می شود و از بین می رود.

خاک :

خاکی مناسب است که زهکش بالاتری داشتته باشد. ترکیب خاک برگ و ماسه یا پیت ماس ترکیب خوبی برای این گیاه است

دما :

عادت به زندگی در مکان های گرم و دما بالا دارد. دمای زیر 13 و 14 درجه برای این گیاه اصلا خوب نیست زیرا موجب خرابی آن می شود. دمای بین 25 تا 30 درجه برای این گیاه ایده عال است.

بیماری ها :

دچار آفات زیر می شود:

  • شته
  • شپشک آرد آلود
  • کنه های تارعنکبوتی

آبیاری بیش از حد نیز باعث پوسیدگی ریشه می شود.

خرید عمده کاکتوس افوربیا

فروش افوربیا :

تا این جای مطلب آموختید چگونه از این کاکتوس نگهداری کنید. حال اگر  برای گلخانه و یا مغازه خود می خواهید از این کاکتوس تهیه کنید با مشاور فروش ما تماس بگیرید. گلخانه ما این کاکتوس را در تعداد عمده با قیمتی بسیار مناسب به فروش می رساند. برای خرید عمده کاکتوس افوربیا اقدام کنید زیرا این کاکتوس محبوب است و موجودی آن بسیار سریع به اتمام می رسد.

محمدحسین مفتاحی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه 20cactus شما را به خرید بهترین محصولات کاکتوس و ساکولنت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید