مجموعه 20cactus شما را به خرید بهترین محصولات کاکتوس و ساکولنت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید کاکتوس میرتلو

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی کاکتوس میرتلو :آموزش نگهداری از کاکتوس میرتلو :نور :آبیاری :خاک :دما :تعویض گلدان : بیماری و آفات :فروش عمده کاکتوس میرتلو :
خرید کاکتوس میرتلو

خرید کاکتوس میرتلو برای هر گلخانه داری ضروری می باشد. زیرا میرتلو پایه بسیار خوبی است برای پیوند زدن. از آن جایی که کاکتوس های پیوندی محبوبیت زیادی دارند گلخانه داران خرید کاکتوس میرتلو را در تعداد عمده خریداری می کنند. اگر می خواهید کاکتوس میرتلو را در تعداد عمده خریداری کنید با مشاور فروش ما تماس بگیرید.

خرید کاکتوس میرتلو

معرفی کاکتوس میرتلو :

محل اصلی زندگی این کاکتوس شمال مکزیک می باشد. پایه مرمری و شمع آبی نام های دیگر این کاکتوس هستند. این کاکتوس دارای 5 لبه می باشد در صورت بزرگ شدن این کاکتوس لبه ها نیز بیشتر می شوند تا 8 لبه می رسد. در ارتفاع 60 سانتی متر و یا بیشتر شروع به گلدهی می کند. فصل گل دهی این کاکتوس بهار می باشد و دارای گل های کوچک سفید است. این گیاه نیز میوه می دهد. میوه های آن مانند میوه بلوبری می باشد و مصرف خوراکی نیز دارد.

خرید کاکتوس میرتلو

آموزش نگهداری از کاکتوس میرتلو :

نور :

در زمانی که در خزانه است مراقب باشید نور فیلتر شده به آن برخورد کند. از زمانی که به گلدان منتقل کردید احتیاج به نور زیادی دارد.

خرید کاکتوس میرتلو

آبیاری :

دقت کنید در بین هر آبیاری گلدان به طور کلی خشک شده باشد. در فصل تابستان هفته ای دو بار به آب بدهید در فصل زمستان این تعداد را کم تر کنید. آبیاری بیش از آندازه نیز باعث پوسیدگی ریشه می شود.

خرید کاکتوس میرتلو

خاک :

خاک مناسب این کاکتوس نیز باید همانند خاک کاکتوس استریاس کیکو و سرئوس رپاندوس باشد زیرا باید دارای زهکش بالایی باشد به طوری که آب ریخته شده در گلدان از آن به خوبی خارج شود. ماسه , خاک  گلدان , ذغال و کود حیوانی پوسیده ترکیبی خوب برای این کاکتوس می باشد.

خرید کاکتوس میرتلو

دما :

مقاومت این کاکتوس در برابر سرما زیاد نیست و نمی تواند دمای پایین را تحمل کند. دمای  21 تا 30 درجه برای کاکتوس میرتلو مناسب می باشد. دمای کم تر از 10 درجه برای آن خوب نیست و باعث خرابی آن می شود.

خرید کاکتوس میرتلو

تعویض گلدان :

زمان مناسب تعویض گلدان فصل بهار می باشد. هر موقع مشاهده کردید ریشه گیاه از کف گلدان بیرون زده است آن را به یک گلدان 1 سایز بزرگ تر انتقال دهید.

خرید کاکتوس میرتلو

بیماری و آفات :

آبیاری بیش از اندازه برای این گیاه مضر می باشد و کسانی که علاقه مند هستند این اشتباه را بسیار انجام می دهند. ساقه و ریشه گیاه با آبیاری بیش از اندازه پوسیده و از بین می رود و گیاهی که در آن پوسیدگی ایجاد شود دیگر قابل ترمیم نمی باشد و از بین می رود.

خرید کاکتوس میرتلو

فروش عمده کاکتوس میرتلو :

همان طور که گفته شد کاکتوس میرتلو بسیار مناسب است برای پیوند زدن. اگر می خواهید کاکتوسی را بر روی یک پایه پیوند بزنید من به شما کاکتوس میرتلو رو پیشنهاد می کنم. با خرید کاکتوس میرتلو پایه ای قوی برای کاکتوس خود انتخاب کنید. اگر می خواهید در تعداد عمده خریداری کنید با مشاور فروش ما تماس بگیرید. ما کاکتوس میرتلو را در سایز های مختلف و تعداد بالا به فروش می رسانیم و نگران نحوه ارسال آن نیز نباشید.

محمدحسین مفتاحی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه 20cactus شما را به خرید بهترین محصولات کاکتوس و ساکولنت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید