مجموعه 20cactus شما را به خرید بهترین محصولات کاکتوس و ساکولنت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید کاکتوس گورخری به صورت عمده از گلخانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی کاکتوس گورخریآموزش نگهداری کاکتوس گورخرینور :آبیاری :خاک :تکثیر :دلیل خشک شودن نوک برگ های هاورتیا گورخری چیست ؟دلیل تغییر رنگ برگ های هاورتیا گورخری از پایین چیست ؟فروش هاورتیا گورخری :
کاکتوس گورخری

 خرید کاکتوس گورخری یا همان هاورتیا در سایز های مختلف دارای قیمت های متفاوتی است. برای اطلاع از قیمت می توانید با بخش فروش ما تماس بگیرید. به نظر شما به چه نوع کاکتوسی , کاکتوس گورخری گفته می شود؟ و فروش آن به صورت و در چه تعداد انجام می شود. این کاکتوس جزء زیبا ترین و پر فروش ترین کاکتوس های ایران می باشد. دلیل آن که این کاکتوس را این گونه شناخته اند , داشتن راه راه های کم رنگ و پر رنگ است. شما می توانید این کاکتوس را به راحتی از ما خرید کنید و ما آن را برای شما در کم ترین زمان ارسال خواهیم کرد.

خرید کاکتوس گورخری

معرفی کاکتوس گورخری

این گیاه یک ساکولنت معروف به شمار می آید که در حال حاضر همه کشور ها آن را تولید می کنند. آفریقای جنوبی زیستگاه اصلی آن است. می تواند تا ارتفاع ۲۰ سانتی متر رشد کند. جز ساکولنت های کوچک است. رنگ آن به رنگ سبز است و برگ هایی سفت دارد که به صورت راه راه هستند و دلیل این گونه نام گذاری همین راه راه بودن آن است. فصل رشد این گیاه از اوایل بهار تا پاییز می باشد. در ادامه این مقاله با طرز نگهداری آن نیز آشنا خواهید شد.

خرید کاکتوس گورخری

آموزش نگهداری کاکتوس گورخری

نور :

هاورتریا گورخری احتیاج به نور ملایم دارد. به خصوص در زمان رشد. زیرا اگر نور و گرمای بیشتر از حد به آن برخورد کند موجب متوقف شدن رشد آن می شود.

خرید ککتوس گورخری

آبیاری :

به آبیاری معمولی احتیاج دارد. دو بار آبیاری درهفته در زمان رشد برای آن کافی می باشد. در بین دو آبیاری هواستان به خشک شودن خاک باشد سپس آبیاری کنید. از گلدانی استفاده کنید که در کف آن سوراخ هایی وجود داشته باشد.   

خرید کاکتوس گورخری

خاک :

برای بیشتر ساکولنت ها از خاکی سبک استفاده می شود. پیت ماست , ماسه و کمی ورمی ترکیب خوبی برای این ساکولنت می باشد. خاکی که برای همه کاکتوس ها استفاده می شود باید جوری باشد که آب درون گلدان باقی نماند.

خرید کاکتوس گورخری

تکثیر :

بیشتر از طریق بذر و پاجوش و در بعضی مواقع از برگ تکثیر می شود.

خرید کاکتوس گورخری

دلیل خشک شودن نوک برگ های هاورتیا گورخری چیست ؟

در زمانی که رطوبت کم شود و همچنین نور و گرمای بیشتری به گیاه وارد شود این اتفاق برای گیاه می افتد. می توان با منتقل کردن گیاه به مکانی خنک تر با نور ملایم تر از این اتفاق جلوگیری کرد.

خرید کاکتوس گورخری

دلیل تغییر رنگ برگ های هاورتیا گورخری از پایین چیست ؟

اگر رنگ برگ های قدیمی تغییر کند طبیعی می باشد ولی از راه های دیگر مانند بیماری های قارچی , آبیاری زیاد و نا مناسب بودن خاک نیز این اتفاق می افتد. اگر رنگ گیاه تغییر کرد آن را جدی بگیرید و به فکر درمان آن باشید تا گیاه از بین نرود.

خرید کاکتوس گورخری

فروش هاورتیا گورخری :


همان گونه که گفته شد خرید کاکتوس گورخری در همه جا تولید می شود و خرید آن آسان می باشد. شما می توانید این کاکتوس را به صورت اینترنتی از ما خریداری کنید و آن را در محل مورد نظر تحویل بگیرید. مشاور فروش ما پاسخ گوی سوالات شما می باشد.

محمدحسین مفتاحی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه 20cactus شما را به خرید بهترین محصولات کاکتوس و ساکولنت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید