مجموعه 20cactus شما را به خرید بهترین محصولات کاکتوس و ساکولنت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش آسان کاکتوس پرسیکا

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی کاکتوس پرسیکاآموزش نحوه نگهداری از پرسیکانور :دما : آبیاری :خاک :کوددهی :تکثیر پرسیکا :خرید کاکتوس پرسیکا :

فروش آسان کاکتوس پرسیکا به این گونه است که شما به صورت اینترنتی خرید خود رانجام می دهید و ما بدون هیچ مشکلی آن را برای شما ارسال خواهیم کرد. نگران نحوه ارسال نباشید بسته بندی های ما به گونه است که کاکتوس شما هیچ صدمه ای نمی بیند. حال اگر قصد خرید کاکتوس پرسیکا به صورت عمده را دارید با مشاور فروش ما تماس بگیرید. 

فروش آسان کاکتوس پرسیکا

معرفی کاکتوس پرسیکا

پرسیکا نیز شامل خانواده بزرگ کاکتوس ها می باشد. پرسیکا نیز دارای آرئول و خار می باشد همان گونه که کاکتوس ها دارای این دو هستند و شامل کاکتوس های برگ دار به حساب می آیند. ارتفاع این کاکتوس به 3 متر نیز می رسد. دارای ساقه ای چوبی که بر روی آن تیغ هایی قرار دارد است. این کاکتوس شامل 15 گونه می باشد. پرسیکا پایه خوبی برای پیوند زدن جوانه های کاکتوس می باشد.

فروش آسان کاکتوس پرسیکا

آموزش نحوه نگهداری از پرسیکا

نور :

این ککتوس بیش تر از کاکتوس های دیگر احتیاج به نور خورشید دارد. به همین دلیل مقاوت زیادی از خود در برابر نور خورشید نشان می دهد.

دما :

این گیاه به دلیل داشتن مقاوت زیاد می تواند دمای 5 تا 50 درجه را تحمل کند. اما دمایی مورد پسند این کاکتوس بین 20 تا 35 درجه سانتی گراد می باشد. با شروع فصل سرما باید آن را به جایی گرم منتقل کنیم تا از یخ زدگی جلوگیری شود.

آبیاری :

در برابر آبی که به دیگر کاکتوس ها داده می شود احتیاج به آبیاری بیشتری دارد. به طوری که قبل از خشک شدن خاک باید به آن آب داده شود. در غیر این صورت گیاه پژمورده می شود.

خاک :

خیلی احتیاج به خاک مخصوصی ندارد و می تواند در خاکی ساده رشد کند. ولی ترکیب خاک باغچه , ماسه و پیت ماست ترکیبی مناسب برای ان است.

کوددهی :

Npk کودی مناسب است که به صورت اسپری هر دو هفته در فصل بر روی گیاه انجام می شود.

تکثیر پرسیکا :

یکی از آسان ترین راه های تکثیر پرسیکا قلمه زدن است. در فصل بهار و تابستان با تهیه قلمه های 10 سانتی که از قسمت های چوبی جدا شوده است می توان در خاک  گلدان کاشت و به مدت یک هفته نه باید به آن آب داد تا قلمه دارای ریشه شود. قلمه پرسیکا بسیار زود و آسان دارای ریشه می شود.

فروش آسان کاکتوس پرسیکا

خرید کاکتوس پرسیکا :

فروش آسان کاکتوس پرسیکا برای گلخانه داران سود خوبی در پیش دارد. به دلیل آنکه پرسیکا پایه خوبی برای پیوند زدن کاکتوس ها می باشد. اگر مایل به خرید این کاکتوس در تعداد عمده هستید با مشاور فروش ما تماس بگیرید.

محمدحسین مفتاحی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه 20cactus شما را به خرید بهترین محصولات کاکتوس و ساکولنت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید