مجموعه 20cactus شما را به خرید بهترین محصولات کاکتوس و ساکولنت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت خرید عمده کاکتوس کلیستو

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاکتوس کلیستو برای رشد کردن به چه عواملی احتیاج دارد؟دما :کود :رطوبت :آبیاری :انواع روش تکثیر کاکتوس کلیستو :راه حل از بین بردن آفت ها در کاکتوس چیست ؟قیمت خرید عمده کاکتوس کلیستو :
قیمت خرید کاکتوس کلیستو
قیمت خرید کاکتوس کلیستو

قیمت خرید کاکتوس کلیستو به صورت عمده ارزان تر از گلخانه های دیگر به دست ما انجام می شود. با برقراری تماس با ما می توانید قیمت ها را با هم مقایسه کنید و سپس سفارش خود را به ما بسپارید. این را در نظر داشته باشید که ما بهترین , باکیفیت ترین و با بهترین قیمت این کاکتوس را به شما عرضه می کنیم.

برای خرید هر نوع کاکتوس ابتدا لازم است که درباره ی آن اطلاعاتی داشته باشید. پس قبل از خریداری این کاکتوس به صورت عمده باید اطلاعاتی داشته باشید. با خواندن مطالب سایت ما می توانید به این اطلاعات دسترسی پیدا کنید و در آخر برای خرید این کاکتوس با مشاور فروش ما تماس بگیرید.

حال خلاصه ای از روند نگهداری کاکتوس را در متن زیر شرح می دهیم.

قیمت خرید کاکتوس کلیستو

کاکتوس کلیستو برای رشد کردن به چه عواملی احتیاج دارد؟

  • نور
  • کود
  • رطوبت
  • آبیاری

دما :

به دلیل مقاوت بالایی که دارد می تواند در برابر نور مستقیم خورشید مقاومت کند و هیچ چروکی  روی آن ایجاد نمی شود و اگر از آن در یک فضای بسته مراقبت می کنید لازم است آن را پشت پنجره جنوبی قرار دهید تا به تواند از نور خورشید استفاده کند.

قیمت خرید کاکتوس کلیستو

کود :

بهتر است هر 2 یا 3 ماه به آن کود بدهید. بهترین کود , کودی است که پتاسیم بالایی داشته باشد.

قیمت خرید کاکتوس کلیستو

رطوبت :

احتیاجی به رطوبت هوا ندارد.

قیمت خرید کاکتوس کلیستو

آبیاری :

کاکتوس ها احتیاج به آبیاری منظم در فصل تابستان دارند. پس باید پس از هر بار خشک شدن خاک به آن آب داده شود. بهترین زمان بندی برای آبیاری هفته ای 1 بار است. در فصل پاییز و زمستان باید روند آبیاری را کم تر کنید و بهترین زمان بندی هر 2 هفته یک بار است.

قیمت خرید کاکتوس کلیستو

انواع روش تکثیر کاکتوس کلیستو :

دو راه برای تکثیر این کاکتوس وجود دارد :

  1. بذر
  2. قلمه

بهترین راه از روش بذر است که بیشتر در فصل تابستان انجام می شود. پس از کاشت بذر پس از مدت 2 یا 3 هفته بذر ها شروع به جوانه زنی می کنند و باید از آن ها در ماه های اول مراقبت بیشتری شود.

در تابستان همچنین می توان از راه قلمه زنی این کاکتوس را تکثیر کرد. پس از بریدن قلمه ها 2 یا 3 روز صبر کنید تا ته قلمه ها خشک شود. سپس می توانید آن را در خاکی مرطوب و شنی بکارید

راه حل از بین بردن آفت ها در کاکتوس چیست ؟

شپشک آرد آلود : با زیاده روی در دادن آب و کود این آفت به وجود می آید. برای نابودی آن باید از سموم شیمیایی به خصوص حشره کش استفاده کنید.

کنه تار عنکبوتی: برای نجات دادن کاکتوس از این آفت باید از آب و صابون ,مایع ظرف شویی غلیظ و یا کنه کش ها استفاده کنید.

پوسیدگی قارچی ریشه : اگر خاک را قبل از کاشت با حشره کش های قارچی پاکیزه کنید به این آفت دچار نمی شود.

قیمت خرید کاکتوس کلیستو

قیمت خرید عمده کاکتوس کلیستو :

قیمت خرید کاکتوس کلیستو یا همان کاکتوس دم روباهی نسبت به سایر نوع ها تفاوت قیمت کمی دارد. این مدل به دلیل تیغ های نرمی که دارد به آن زیبایی خاصی بخشیده بسیار پرطرفدار است.

مواردی که در تعیین قیمت موثر است تعداد سفارش خریدار و سایز کاکتوس است. برای آگاهی از قیمت کاکتوس مورد نظر خود با مشاور فروش ما تماس بگیرید.

هدف ما از این سایت آسان خرید کردن شما از ما است. شما می توانید هر تعداد که از این کاکتوس لازم دارید سفارش دهید و ما آن را در زمان بسیار کوتاه به دست شما می رسانیم. این را به خاطر داشته باشید که ما بهترین کیفیت و با بهترین قیمت این کار را برای شما انجام می دهیم.

محمدحسین مفتاحی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه 20cactus شما را به خرید بهترین محصولات کاکتوس و ساکولنت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید