مجموعه 20cactus شما را به خرید بهترین محصولات کاکتوس و ساکولنت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز توزیع کاکتوس رنگی

آنچه در این مقاله می خوانید...

چگونه کاکتوس رنگی پرورش دهیم؟خرید انواع کاکتوس رنگی


کاکتوس رنگی نوعی از کاکتوس به حساب می آید که در شرایط آب و هوایی خشک و گرم رشد میکند و در برابر گرما مقاوم می باشد و نوعی از آن ها در مقابل سرما بسیار حساس می باشند و در مقابل کم آبی نیز مقاوم می باشند.

این محصول عمدتا در گل فروشی ها و توسط گلخانه های رشد دهنده و پرورش این محصول به بازار عرضه می شود.

البته وب سایت های اینترنتی نیز در زمینه توزیع این محصول فعال می باشند.

مرکز توزیع کاکتوس رنگی

چگونه کاکتوس رنگی پرورش دهیم؟

چگونه کاکتوس رنگی پرورش دهیم؟

کاکتوس گیاهی است که دارای خار بوده و حالتی گوشتی دارد و انواع گوناگونی دارد. اما کاکتوس رنگی با پیوند زدن دو نوع کاکتوس حاصل میشود ژیمنوکالیسیسم میهانوویچی و هیلوسرئوس برای قسمت های بالایی و پایینی آن پیوند داده می شوند و نوع رنگی آن حاصل میشود. 

کاکتوس دارای شرایط ویژه ای برای نگهداری می باشد و آن این است که در وهله اول خاک مخصوص کاکتوس استفاده شود و از خاک باغچه به کار گرفته نشود.

نکته دیگر این است که این گیاه در فصل تابستان در هفته یک الی دو بار نیاز به آبیاری دارد و در زمستان ماهی یکبار آبیاری کافی است چرا که آب را درون خود ذخیره می کنند تا در موارد لازم به مصرف این آب ذخیره شده برای بقای خود بپردازند. 

عامل دیگر این است که هنگام زمستان نور بیشتری نیاز دارد تا رشد کند امت در فصل تابستان نور کمتری نیاز دارد تا آفتاب سوخته نشود و این که از کودهای مخصوص استفاده شود تا رشد خوبی داشته باشند

به طور کلی میتوان گفت که کاکتوس ها در شرایط بیابانی مقاوم بوده و در مناطق سرد حساس و نیاز به مراقبت های مخصوص به خود را دارد. 

کاکتوس رنگی به دلیل زیبایی و ظاهری که دارد بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد و نکاتی که برای یک کاکتوس معمولی گفته شد برای این نوع کاکتوس ها نیز کفایت میکند. کاکتوس های رنگی دارای رنگ های متنوعی بوده و همین عامل سبب شده که هنگام توزیع کاکتوس، بیشتر از انواع دیگر به فروش برسند و بازار نسبتا بهتری نسبت به بقیه کاکتوس ها داشته باشد.

پرورش کاکتوس کار دشواری نبوده و میتوان به عنوان یک منبع درآمد خانگی از آن استفاده کرد.

خرید انواع کاکتوس رنگی

خرید انواع کاکتوس رنگی برای خرید انواع کاکتوس های رنگی میتوان به گلفروشی ها و حتی گلخانه ها مراجعه کرد و این گیاه را خریداری نمود.

این خرید میتواند هم حضوری و هم غیرحضوری و به وسیله سفارش اینترنت انجام گیرد.البته که هنگام خرید کاکتوس رنگی به روشن و درخشان بودن این گیاه توجه کرد و نکته مهم دیگر بررسی این گیاه از این جهت که آفتی نداشته باشد می باشد.

محمدحسین مفتاحی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه 20cactus شما را به خرید بهترین محصولات کاکتوس و ساکولنت دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید