مشاوره و سفارش

انواع کاکتوس

کاکتوس(به انگلیسی: Cactus) گیاهی زیبا از گونه کاکتوسیان، که گونه‌ای از میخک‌سانان هست. کاکتوس را اغلب می‌توان بصورت کاکتوس خاردار و کاکتوس گوشتی مشاهده نمود. محل پیدایش کاکتوس در ابتدا؛ شمال و نواحی مرکزی آمریکا بوده و به گفته گیاه شناسان در گذشته کاکتوس فقط در همان محل امکان رویش داشته است. اما امروزه شرایط پرورش کاکتوس در تمامی نواحی فراهم شده و گل کاکتوس از گونه‌های پر طرفدار در نگهداری گیاهان خانگی و گلخانه‌ای به شما می‌آید.

Artificial-Succulents-Cactus-Plants-bonsai-Desert-Artificial
۰۱۲۵

انواع ساکولنت

ساکولنت‌ها گیاهانی زیبا با جثه‌ي کوچک یا متوسط هستند که تنوع زیادی در شکل، اندازه و رنگ دارند. ساکولنت‌ها زمانی گیاهان بومی بیابان بودند و حالا در خانه‌های ما هستند و به عنوان گیاهان آپارتمانی جالب و متنوع از آن‌ها استفاده می‌کنیم. اکثر گونه‌های ساکولنت ها به تغییرات آب و هوایی و کم‌آبی مقاومند و می‌توانند سال‌ها عمر کنند.

مجموعه 20cactus

کاکتوس و ساکولنت گیاهانی زینتی هستند که چند سالی است در کشور ما محبوبیت بسیار زیادی در بین عموم مردم دارند. بیش از 2000 نوع کاکتوس تا به حال کشف شده و درحال پرورش در داخل کشور می باشد. کاکتوس های پرورش یافته در ایران از لحاظ کیفیت و زیبایی تنوع بسیار بالایی دارند به همین دلیل از این گیاه زیبا می توان برای صادرات به کشور هایی مثل غزاقستان , عراق و روسیه استفاده کرد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
کاکتوس
-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه تولیدی 20cactus، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع کاکتوس و ساکولنت آغاز کرد. ما در تلاش هستیم تا بهترین خدمات را به مشتریان خود عرضه کنیم. کسب رضایت مشتریان اولین هدف- مجموعه ما می باشد.

مدیر مجموعه 20cactus

محمدحسین مفتاحی

Call Now Buttonتماس بگیرید